Hakkımızda

Kilosuz Yaşam – Herbalife Bağımsız Üyesi
Kilosuz Yaşam İsviçre ve Türkiye’de faatliyet yürüten bir E-Ticaret sayfasıdır.

Kilosuz Yaşam.com tamamen bir Türk markasıdır. 2009 yılında İsviçre’nin Cenevre Kentinde Türk girişimciler tarafından kurulmuş ve 2014 yılından itibarende Türkiye’de Kilosuz Yaşam.com adresinde Sağlıklı yaşam ve beslenme ürünleri alanında faaliyet göstermektedir. Kilosuz Yaşam olarak amacımız müşterilerimizin kaliteli, doğal ve sağlıklı ürünlere uygun, hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşarak alış veriş yapmalarını sağlamaktır. www.Kilosuz Yaşam.com online mağaza ve e-ticaret, sektöründe kalite, güvenilirlik,hız ve yenilikçilik açısından üzerine düşenleri gerçekleştirmekte ve sektörün sağlıklı bir şekilde gelişmesi için gereken çalışmaların öncülüğünü üstlenmektedir.

Kilosuz Yaşam 2016 Senesinden itibaren HERBALIFE BAĞIMSIZ ÜYESİ olmuştur. Bünyesinde bulunan Herbalife Bağımsız Üyeleri ile Türkiye ve Dünya genelinde HERBALIFE Ürünleri satışı ve danışmanlığı yapmaktadır.

Hedefimiz Online alışveriş fikrini bir adım öteye taşımak ve sektöre yeni bir soluk getirmektir. Bunun için de hizmetlerimize her geçen gün yenileyerek devam ediyoruz. Profesyonel ve deneyimli personelimizle kaliteli hizmet anlayışı ile fark yaratmak için var gücümüzle çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz.

Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür eder iyi alışverişler dileriz.